Podmínky inzerce

Obsah na těchto stránkách je pouze obecný a čistě informativního charakteru. Tato webová stránka neposkytuje ani nezprostředkovává půjčky, pouze obsahuje reklamu třetích stran.
Aktuálnost informací je nutné si vždy ověřit u poskytovatele či zprostředkovatele půjčky. Web nabízí i bezplatnou neověřenou inzerci.

Inzerenti sami nesou odpovědnost za své inzeráty, tak aby nebyly v rozporu se zákonem a dobrými mravy.
Na nevhodné či podvodné inzeráty je možné upozornit v diskuzi pod inzeráty nebo email:info@nebankovni-pujcky-cz.eu

Je povoleno vložit jeden inzerát denně.
Pište unikátní nadpisy a popisy nabídky půjčky!
Nevkládejte podvodné inzeráty.

Zákaz vkládání nabídek inzerátů s podvodným charakterem, jako například výběr poplatků předem či volání na 900 …

Doporučení pro poptávající:
Před výběrem půjčky vždy čtěte smlouvu, pokud se Vám něco nezdá nebo není jasné, poraďte se napřed raději s právníkem a nikdy nepodepisujte prázdné smlouvy. Dodržujte vždy přesný termín splátky půjčky, některé nebankovní půjčky mohou mít velké penále i za jediný den prodlení a to s okamžitou splatností celé částky půjčky, proto vždy plaťte včas a dodržujte smlouvu, kterou jste podepsali. Odklad splátek požadujte písemně na adresu ve smlouvě, odklad splátek Vám nemusí být vždy povolen! V řádné smlouvě by mělo být jasně uvedeno kolik zaplatíte za půjčku a výše RPSN. Neplaťte poplatky za půjčky předem, téměř vždy se jedná o podvod. Nevolejte na drahá čísla typu 900… kde je zbytečně natahován hovor a nakonec Vám stejně nepůjčí.
Vybírejte raději již ověřené nebankovní půjčky s jasnými podmínkami (smlouvy najdete na webu ověřených společností).

Tato webová stránka vám je poskytována na bázi ZDARMA „jak je“ a „jak je k dispozici“ a v důsledku toho inzerce-pujcek-katalog.eu neposkytuje žádné záruky, ať již výslovné, implikované, zákonné, nebo jiné (včetně implikovaných záruk za prodejnost a vhodnost pro určitý účel) včetně záruk nebo vyjádření, že materiál na této straně je úplný, přesný, spolehlivý, aktuální, neporušující práva třetí osob, že přístup na tuto webovou stránku bude bez přerušení nebo bezproblémový, že tato webová stránka bude bezpečná, že jakákoliv rada nebo názor získaný od inzerce-pujcek-katalog.eu prostřednictvím této webové stránky je přesný nebo se na něj dá spolehnout a veškerá tvrzení nebo záruky jsou výslovně odmítnuty.
Pokud máte problém s úpravou nebo smazáním inzerátu, který lze jednoduše smazat nebo upravit skrz unikátní kód, který jste obdrželi při vložení inzerce, pak napište na email info@nebankovni-pujcky-cz.eu a připojte odkaz na inzerát.

Vyhrazujeme si právo tyto podmínky měnit bez upozornění, uživatel je povinen sám kontrolovat aktuální podmínky, vyhrazujeme si také právo smazat nebo editovat vaše inzeráty a kdykoliv omezit nebo ukončit váš přístup na tuto webovou stránku nebo na jakýkoliv bod této webové stránky nebo jeho část.

CLOSE
CLOSE